Вартість і способи доставки

Доставка в межах міста Рівне

Вартість доставки товару вагою:
до 18 кг - 60 грн 
від 18 кг до 100кг - 100грн
від 100 кг і більше - ціна договірна.

Ми залишаємо за собою право інформувати Клієнтів про відміну замовлень шляхом смс/e-mail-повідомлення або телефонного дзвінка.

Доставка в інші населені пункти

Доставка товару, за допомогою транспортних компаній таких, як Укрпошта, здійснюється за рахунок клієнта та вартує 50 грн. в будь який куточок України при умові, якщо сумарна вага замовлення =<18 кг..

При замовленні більше, ніж 30 одиниць одного й того самого товару, з Вами обов'язково зв'яжуться для уточнення його наявності та механізму оплати: якщо в торговельному складі не буде необхідної кількості товару й потрібна буде додаткова поставка, треба буде зробити передоплату.

Розклад та умови доставки

Оформлення онлайн замовлення на сайті - цілодобово.

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Самовивіз товара - з 9:00 до 20:00.

Для отримання Замовлення необхідно вказати номер телефону українських провайдерів телефонного зв'язку.
Фото продукції, представлене на сайті, може відрізнятися від реальної упаковки. Якщо потрібно більше інформації про товар, будь ласка, зв'яжіться з виробником або напишіть у коментарях до Вашого замовлення необхідне Вам уточнення.

Image description

У випадку виникнення питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами: