Новини

Корисно і Смачно

Топ 7 круп для повсякденного вжитку

1 Крупа Рисова.
Рис має групу вітамінів 
Е, В, РР, які приносять величезну користь всьому організму людини. Особливо підходить людям, які не вживають глютену. Рис не містить солі, тому завжди користується популярністю серед шанувальників здорового харчування.
2 Крупа Пшоняна.
Отримують крупу з золотистого проса. Пшоно заряджає тіло енергією і здатне виводити непотрібні мінеральні солі з організму, також пшоно прекрасно справляється з тяжкими металами у організмі людини. Особливо підходить людям, які проживають в не дуже добротній екологічній зоні. 
3 Крупа Гречана.
Гречка займає перше місце по вмісткості білка, володіє багатьма корисними речовинами та мінералами, що в свою чергу позитивно впливають на обмін речовин та на процес схуднення. Гречана каша знижує рівень холестерину і регулює рівень глюкози в крові.
4 Крупа Вівсяна.
Вівсянка завжди асоціюється з бодрістю і зарядом енергії на цілий день. Ця каша прерасно очіщує організм від шлаків і токсинів, також вівсянка понижує рівень цукру в організмі.
5 Крупа Ячна.
Виготовляється ця крупа з ячменю. Завдяки вмісту мінеральних речовин та вітамінів групи В, ця крупа запобігає розвитку онкологічних хвороб. Корисні речовини, які містяться в ячній крупі, повністю засвоюються організмом і допомагають іншим речовинам засвоюватись.
6 Крупа Кукурудзяна.
За рахунок великого вмісту клітковини, кукурудзяна крупа допомагає кишечнику позбавитися від відпрацьованих шкідливих речовин. Ця крупа не містить глютену, тому слугує відмінним варіантом для людей, які не переносять глютен.
7 Сочевиця.
Сочевиця містить триптофан, який заспокоює нервову систему, не гірше трав'яного чаю. Сочевиця унікальна тим, що вона не вбирає токсини і радіонукліди.

Рис