Ми раді вітати вас на сайті нашої компанії!

Торгова марка СЕЛЯНКА – торговельна марка європейського стандарту. ТМ Селянка - повністю українська компанія, що почала свій стрімкий розвиток з 2013 року, зарекомендувавши себе як впливовий, прозорий трейдер ринку цукру України.

Основним видом діяльності товариства являється постачання цукру та інших товарів господарського призначення на продовольчі ринки усіх регіонів України.

В основу фундаментальної стратегії компанії закладені найкращі українські традиції та переваги щодо натуральності, екологічності продуктів та дбайливого ставлення до праці.

Принципи взаємоповаги та довіри лягли в основу управлінської стратегії організації співпраці із виробниками, постачальниками, споживачами та партнерами, що в свою чергу дало змогу налагодити міцні та довгострокові зв’язки з компаніями-лідерами даного сегменту ринку.

Спільними зусиллями, компанія, на чолі з висококваліфікованими працівниками, впевнено крокує вперед, створюючи нові продукти та забезпечує нові рівні сервісу, оскільки тонко відчуває дух часу та потреби клієнтів. 

Наші можливостті

Швидка
доставка

Низькі
ціни

Бонуси та
Подарунки

Широкий
Асортимент

Відмінне
обслуговування

Сезонні
знижки

Наші партнери

Ми протягом багатьох років співпрацюємо з надійними партнерами.